Get Adobe Flash player


Mes visada esame pasiruošę kokybiškai atlikti bet kokį užsakymą, kad ir koks sudėtingas jis būtų. Darniai dirbdami mes sukūrėme rezultatą, kuriuo galime didžiuotis. Šiam tikslui subūrėme kompetentingus vertėjus iš visos Lietuvos. Nuoširdžiai rūpinamės kiekvienu savo klientu, siekiame, kad liktumėte patenkinti mūsų paslaugomis.
Užsakymų kokybę, operatyvumą pripažįsta nuolat mūsų paslaugomis besinaudojantys klientai. Savo klientams ir partneriams garantuojame konfidencialumą ir dokumentų saugumą. Atliekame ir skubius užsakymus. Taupydami jūsų laiką, užsakymus priimame ir išsiunčiame elektroniniu paštu, faksu.

Kalbos

Verčiame iš/į Albanų, anglų, arabų, azerbaidžaniečių, baltarusių, bulgarų, čekų, danų, estų, graikų, islandų, ispanų, italų, kroatų, latvių, lenkų, makedonų, moldavų, mongolų, norvegų, olandų, persų, portugalų, prancūzų, rumunų, rusų, serbų, suomių, švedų, turkų, ukrainiečių, uzbekų, vietnamiečių, vokiečių kalbas

Vertimų tvirtinimas

• Dokumentai tvirtinami vertėjo parašu ir biuro antspaudais.
• Užsakovui pageidaujant, vertėjo parašas ir dokumento nuorašas tvirtinami notariškai.

Kainos

Paslaugų kainos priklauso nuo tekstų sudėtingumo, paslaugos suteikimo skubumo, užsakymo dydžio. Nuolatiniams klientams taikomos nuolaidos.